1. Anasayfa
  2. Spor

En İyi 5 Çamaşır Deterjanı

En İyi 5 Çamaşır Deterjanı
0

Merhabalar, en iyi çamaşır deterjanı öneri listemize hoş geldiniz. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği ve en çok satılan çamaşır deterjanlarını sizin için bu listede derledik. Siz en çok hangi çamaşır deterjanını kullanıyorsunuz lütfen yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın. 🙂

Ariel

Renkliler ve beyazlar için farklı seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ariel eski ve köklü bir ürün olduğu için satış rakamları oldukça yüksek. Bu nedenle listemizde üst sıralarda yer alıyor.

Omo

Hassas cilde sahip ve alerjisi olan kullanıcıların sık sık tercih ettiği ürünlerden bir taneside Omo. Hem renkliler hem beyazlar hem de bebekler için ayrı ürünler sunan Omo kullanıcıları tarafından seviliyor.

Tursil

Özellikle renkli çamaşırlarda gösterdiği leke çıkartma performansı ile beğenileri toplamış bir çamaşır deterjanı. Kokusu ve fiyat aralığı ile çok tercih edilenler arasına girmeyi başarıyor.

Persil

Zorlu lekeleri kolaylıkla çıkarabilecek güçte, özellikle beyaz çamaşırlar için çok fazla tercih ediliyor. Gül kokusunu seven kullanıcılar için ayrı bir yeri var. Temizleme gücü yüksek bir çamaşır deterjanı arıyorsanız Persil’i deneyebilirsiniz.

Alo

Beyazlar ve renkliler için geliştirilmiş özel formülü ile çok tercih edilen bir başka ürün Alo. Kolay ulaşılabilir neredeyse her markette yer alan ve uzun yıllardır görmeye alışkın olduğumuz bir deterjan markası. Ayrıca tasarruflu bir kullanım imkanı sunuyor.

Sizin favori çamaşır deterjanı markanız hangisidir? Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir