1. Anasayfa
  2. Kişisel Bakım

En İyi 5 Keratin Şampuan

En İyi 5 Keratin Şampuan
0

Merhabalar, yeni öneri listemizle karşınızdayız. Bu listenin konusu özellikle saç bakımında çok önemli etkenlerden bir tanesi “keratin” keratin içerikli şampuan arayışındaysanız işte sizin için derlediğimiz en iyi 5 keratin şampuanı tavsiyesi.

1- Lagomme Keratin Şampuan

20 yıllık bir tecrübe ile harika ürünler üreten bir ekibin eseri. Bir çok profesyonel kuaförün tercih ettiği Lagomme ürünleri saç bakımınız için aradığını tüm çözümleri size sunuyor. Kuaöfrleriniz aracılığı ile bu özel ürünlere ulaşmanız mümkün. Ayrıca sağlığa zararlı tuzlar içermeyen keratin şampuanın yanı sıra saçı besleyen, zaman içerisinde yıpranmış saçları güçlendiren keratin maske, saç serumu gibi diğer ürünleri de oldukça başarılı.

2-  Syoss Keratin Şampuan

Popüler ürünlerden bir başkası da Syoss keratin şampuan. Düzenli kullanımlarda etki edebilecek tüketici seviyesinde bir şampuan.

3- Pure Expert Keratin Komplex Şampuan

Pure expert paraben özel formulü ile oldukça tercih edilen bir başka ürün. Saç direncini ve nem oranını arttırmak için evde de kolayca kullanılabilecek bir alternatif.

4- Maia Mc Keratin Saç Bakım Şampuanı

Saç foliküllerinde bulunan protein bağlarını güçlendirmeye yarayan formulü ile bir başka keratin içerikli şampuan “maia”  e-ticaret sitelerinde oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri olmayı başarmış bir alternatif.

5- Schila Keratin Şampuan

Bir başka etkin ürün Schila keratin şampuan kullanıcıları tarafından oldukça seviliyor. Özellikle fiyat-performans açısından değerlendirildiğinde faydalı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Listede en profesyonel ürünlerden en popüler ürünlere kadar farklı kategorilerde seçenekler ekledik. Sizin tercihiniz nedir yorumlara yazabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir